774 409 909

Vzdělávání pro pěstouny 2022

Jednodenní semináře – II. pololetí 2022

Skupinové vzdělávání Brno (půldenní, 1x měsíčně, Brno)

Podle aktuálních, vládou nařízených opatření, budeme nabízet i možnost osobní účasti, v tom případě platí, že tato forma vzdělávání je určeno zejména těm pěstounům, kteří mohou absolvovat vzdělávání v pracovní den, skupina se schází běžně v počtu cca 8 – 12 osob
Není zajištěno hlídání dětí.

Vzdělávací skupina pro pěstouny – Brno

čtvrtek 15. 9., 6. 10., 3. 11., 1. 12. vždy 8:30 – 12:30
s osobní účastí aktuální program

Místo konání: TRIADA - Poradenské centrum, Okružní 19, Brno-Lesná  (zastávka MHD Halasovo náměstí)
Rozsah vzdělávání – 4 x 60 minut.

Vzdělávací a podpůrné skupiny Olomouc, Šumperk    termíny upřesníme.

Vícedenní vzdělávání pro pěstouny 2022

Od pátku do neděle s ubytováním (hradí TRIADA) a se stravováním (hradí si každý sám), skupinové tematické bloky, osobní konzultace, sdílení zkušeností a program pro děti.

Celkem 18 hodin vzdělávání v příjemném prostředí rekreačních zařízení.

Termín:           30. 9. – 2. 10. Blansko, rekreační středisko Vyhlídka

Přihláška na víkendové vzdělávání ke stažení zde

Informace a přihlášení

Viktor Janč
774 225 665
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bližší informace ke vzdělávacím programům

Vzdělávací programy jsou určeny pěstounům i absolventům příprav pro budoucí pěstouny, kteří na přijetí dítěte do rodiny čekají. Každý účastník vzdělávacího kurzu obdrží osvědčení o jeho absolvování.

Pro přihlášení na vícedenní vzdělávání použijte prosím přihlášku, která je poněkud podrobnější. Vzhledem k tomu, že objednáváme ubytování, program pro děti a později i stravování, rozmyslete si Vaši účast pečlivě. Před každým víkendem obdrží přihlášení podrobný program, objednávku stravování a dispozice ke konkrétnímu programu a ubytování.

V souladu s §47a Zákona o sociálně právní ochraně dětí jsou vzdělávací programy pěstounům nabízeny bezplatně. Náklady na realizaci kurzu hradí organizace, se kterou má pěstoun uzavřenu Dohodu o výkonu pěstounské péče. Cena jednotlivých 4 hodinových bloků je 700 Kč.

Počet účastníků ve skupině je omezen, v případě zájmu o kterýkoli z uvedených vzdělávacích programů nás prosím kontaktujte prostřednictvím elektronické pošty Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na výše uvedenou emailovou adresu, případně na tel. číslo 774 225 665 můžete směřovat také jakékoli Vaše dotazy ohledně vzdělávacích programů.  Bližší informace o organizaci TRIADA – Poradenské centrum, z.ú.. naleznete na http://www.triada-centrum.cz/organizace/o-nas
Nahoru